Toplantı yeri The St. Regis Istanbul

Mim Kemal Öke Cad No 35  •  34367 İstanbul  •  TR  •  Telefon: ‎(90)(212) 368 0000
İletişim: Banquet Sales Department, sales.istanbul@stregis.com, , ‎+90 212 368 00 00
Dil

St. Regis İstanbul'da toplantı ve davetler

Şehrin en prestijli adresinde toplantı ve davetler
St. Regis İstanbul, şehrin sembolü olan büyülü noktaları St. Regis’in efsanevi hizmeti ve değişmeyen tarzı ile birleştirerek toplantılarınız ve etkinlikleriniz için olağanüstü bir ortam yaratıyor.
1920’lerin ikonik Art Deco cazibesinin, modern ve minimalist estetikle dengelendiği, sütunsuz Astor Salonu da dahil olmak üzere, tüm göz alıcı mekânlarımız Demsa sanat koleksiyonuna ait çağdaş Türk eserleriyle ve son teknoloji görsel-işitsel imkânlarla donatılmıştır.
Gün ışığı alan, Maçka Parkı manzaralı John Jacob Astor Boardroom, Maçka Toplantı Odası ve diğer beş adet alanı da içeren tüm odalarda kusursuz toplantılar, yemekler konferanslar düzenlenebilmektedir. İsteğinize göre kişiselleştirilen ve içinde uluslararası mutfak opsiyonlarının da bulunduğu catering hizmeti tüm etkinliklere en mükemmel noktayı koyuyor. Yaratıcı kahve araları, farklı yemek çeşitlerinden oluşan ikramlar, Hızlı İnternet Erişimi ve daha birçok imkânın sunulduğu özelleştirilmiş toplantı paketleri arasından seçim yapabilme imkanı sunan St. Regis catering hizmeti, tüm bunların yanı sıra, son derece eğitimli toplantı ve etkinlik ekibimiz ile etkinliğinizin başından sonuna kadar kusursuz tamamlanması için hazır bekliyor.